ATLETIKA PRO DĚTI

PROGRAM

Tréninky atletiky pro děti mají za cíl děti seznámit se základy atletických sportů a to především skoky, běhy a hody a také všeobecný pohybový rozvoj. Součástí každého z tréninků jsou i cvičení zaměřený na všeobecný pohybový rozvoj, který pomáhají v rozvoji pohybových schopností RYCHLOST, SÍLA, OBRATNOST a VYTRVALOST a to jak cvičeními tak především hrami, které podtrhují náš trenérský přístup.

Trénink jsou sestaveny tak, aby děti bavily a hlavně byly aktivní po celý trénink a nestály ve frontách při čekání na cvičení.

Program tréninků atletiky pro děti je určený pro děti ve věku od 5 do 11 let.

Přebírání a příprava dětí

Tréninky probíhají ve sportovním areálu Na Františku. Děti přivádí rodič a hlásí je u trenéra (po předchozí domluvě mohou děti přijít sami). Rodič může na děti počkat v areálu (a dát si něco dobrého v kavárně) nebo přijít zpět před koncem tréninku. Kontakt na trenéra obdržíte ještě před začátkem tréninků.

Příspěvky

– Příspěvky na pololetí jsou ve výši 2 150 Kč (vždy 1 trénink týdně). V ceně je již započítán poplatek za pronájem sportoviště, trenéra, sportovní pomůcky a další.
Zdravotní pojišťovny přispívají určitou finanční částkou, minimálně 500+ Kč, na pohybové aktivity dětí. Pro tyto účely vám vystavíme fakturu, kterou pak můžete na pojišťovně uplatnit. Faktura vám bude zaslána automaticky na váš e-mail a to v momentě, kdy obdržíme platbu za kurz na náš bankovní účet.

Přihlášení na Atletiku pro děti

Níže v přihlašovacím formuláři vyberte termín, v němž bude vaše dítě tréninky Atletiky pro děti navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje rodiče i dítěte. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte vaše dítě na atletiku pro děti. Na uvedenou e-mailovou adresu vám přijdou informace o kroužku a platební údaje s variabilním symbolem. Pololetní příspěvky prosím uhraďte převodem. Těšíme se na vás na trénincích atletiky pro děti.

NAŠÍ HLAVNÍ SNAHOU VŽDY ZŮSTÁVÁ TO, ABY DĚTI TRÉNINKY BAVILY A NA KAŽDÝ DALŠÍ SE PŘEDEVŠÍM TĚŠILY  

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Tréninky jsou vedeny odborníky na atletické sporty a kondiční přípravu, kteří se o Vaše děti starají od předání po závěrečný pokřik. Provedou je tréninky „ATLETIKY PRO DĚTI“ předají zkušenosti a znalosti pravidel a především se pokusí v nich budovat lásku K pohybu.

HERNÍ PRINCIP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti provází v každém tréninku. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a těšit se na každou další aktivitu.

TRÉNINKY DLE METODIKY

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti dojdeme s dětmi postupně pomocí speciálních průpravných cvičení a her, které pro práci s dětmi doporučuje i ČAS.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

DATUMDEN V TÝDNUČASCENAREGISTRACE
5. 10. - 25. 1. 2024
(1. pololetí)
ČTVRTEK16:30 - 17:302150 Kč Termín obsazen
Možnost přihlášení jako náhradník
REZERVAČNÍ SYSTÉM

29.11. začínáme bruslit

Půjčení bruslí různých velikostí možné bez objednání

Broušení bruslí možné také bez objednání

Kurzy bruslení pro děti i dospělé už máme také vypsané :)