ATLETIKA PRO DĚTI

PROGRAM

Tréninky atletiky pro děti mají za cíl děti seznámit se základy atletických sportů a to především skoky, běhy a hody a také všeobecný pohybový rozvoj. Součástí každého z tréninků jsou i cvičení zaměřený na všeobecný pohybový rozvoj, který pomáhají v rozvoji pohybových schopností RYCHLOST, SÍLA, OBRATNOST a VYTRVALOST a to jak cvičeními tak především hrami, které podtrhují náš trenérský přístup.

Trénink jsou sestaveny tak, aby děti bavily a hlavně byly aktivní po celý trénink a nestály ve frontách při čekání na cvičení.

Program tréninků atletiky pro děti je určený pro děti ve věku od 5 do 11 let.

NAŠÍ HLAVNÍ SNAHOU VŽDY ZŮSTÁVÁ TO, ABY DĚTI TRÉNINKY BAVILY A NA KAŽDÝ DALŠÍ SE PŘEDEVŠÍM TĚŠILY  

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Tréninky jsou vedeny odborníky na atletické sporty a kondiční přípravu, kteří se o Vaše děti starají od předání po závěrečný pokřik. Provedou je tréninky „ATLETIKY PRO DĚTI“ předají zkušenosti a znalosti pravidel a především se pokusí v nich budovat lásku K pohybu.

HERNÍ PRINCIP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti provází v každém tréninku. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a těšit se na každou další aktivitu.

TRÉNINKY DLE METODIKY

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti dojdeme s dětmi postupně pomocí speciálních průpravných cvičení a her, které pro práci s dětmi doporučuje i ČAS.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

Jarní provoz

Možnost rezervace hřišť přes náš rezervační systém: https://nafrantisku.isportsystem.cz/

Registrace do jarních kroužků pro děti stále možné

https://www.sportnafrantisku.cz/leto/#pro-deti

TĚŠÍME SE NA VÁS