FLORBAL PRO DĚTI

PROGRAM

Tréninky Florbalu pro děti mají za cíl děti seznámit s florbalovými dovednostmi spolu s všeobecným pohybovým rozvojem a atletickou přípravou. Děti získají dovednosti s hokejkou jako jsou driblink, přihrávky a zpracování a střelba. Součástí tréninků budou i cvičení zaměřené na pohyb po hřišti, techniku běhu včetně atletické abecedy, průpravná cvičení na spolupráci a především hra. Herní modifikace na malém prostoru 2 na 2, 3 na 3 a tréninkové utkání. Děti se také naučí základní pravidla. Naší snahou je u děti budovat smysl pro fair play a lásku ke sportu.

NAŠÍ HLAVNÍ SNAHOU VŽDY ZŮSTÁVÁ TO, ABY DĚTI TRÉNINKY BAVILY A NA KAŽDÝ DALŠÍ SE PŘEDEVŠÍM TĚŠILY

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Tréninky jsou vedeny trenéry florbalu s trenérskou licencí, kteří se o Vaše děti starají od předání po závěrečný pokřik. Provedou je tréninky „FLORBALU PRO DĚTI“ naučí dovednosti, pravidla, předají zkušenosti a především se pokusí u dětí budovat lásku k pohybu a florbalu.

HERNÍ PRINCIP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti provází v každém tréninku. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a těšit se na každou další aktivitu.

TRÉNINKY DLE METODIKY

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti dojdeme s dětmi postupně pomocí průpravných cvičení a her speciálně určených pro florbal podle doporučené metodiky ČF.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

DATUMDEN V TÝDNUČASCENAREGISTRACE
21. 3. - 13. 6. 2024
(12 Lekcí)
ČTVRTEK15:30 - 16:301 790 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
21. 3. - 13. 6. 2024
(12 Lekcí)
ČTVRTEK16:30 - 17:301 790 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA

Změny v rozpisu

podrobnější informace o rozpisu najdete ZDE

Půjčovna bruslí a broušení bez nutnosti předchozí rezervace :)

Registrace do jarních kroužků pro děti jsou SPUŠTĚNY

https://www.sportnafrantisku.cz/leto/#pro-deti

TĚŠÍME SE NA VÁS