HOKEJ PRO DĚTI

PROGRAM

Hokej pro děti Na Františku má za cíl seznámit děti s dovednostmi s hokejkou a to jak na ledě, tak i mimo led. Nejprve se věnujeme tréninku na suchu, kde se děti naučí správné držení a manipulaci s hokejkou, vedení kotouče /míčku, střelbu, přihrávky a základy týmové. spolupráce.

V listopadu přecházíme na led a budeme tam trénovat až do března. Na ledě se zaměříme na bruslení a přenesení dovedností ze sucha na led a to především propojení bruslení s technikou hole. Součástí každého tréninku je hra a to jak na malém prostoru tak na hřišti.

V další fázi roku se děti opět přesunou k dovednostem mimo led (vedení kotouče, střelba, přihrávky, hra), které s blížícím se létem bude propojena i s prvky všeobecné pohybové přípravy.

Veškeré trénink i jednotlivá cvičení budou beze hry tělem nebo bodyčekování, které na „Hokej pro děti“ nepatří.

Přebírání a vybavení

Tréninky probíhají ve sportovním areálu Na Františku, kde dle daného cíle tréninku využívají děti prostory k tomu určené (střelnice, ledová plocha, multifunkční hřiště).. Rodič a hlásí děti u trenéra (po předchozí domluvě mohou děti přijít sami). Základní vybavení helma, rukavice, hokejka a brusle. Rodič může na děti počkat v areálu (např. si dát něco dobrého v kavárně) nebo přijít zpět před koncem tréninku. Kontakt na trenéra obdržíte ještě před začátkem tréninků.

Příspěvky

– Příspěvky na pololetí jsou ve výši 2 950 Kč (vždy 1 trénink týdně). V ceně je již započítán poplatek za pronájem sportoviště, trenéra, sportovní pomůcky a další.
Zdravotní pojišťovny přispívají určitou finanční částkou, minimálně 500+ Kč, na pohybové aktivity dětí. Pro tyto účely vám vystavíme fakturu, kterou pak můžete na pojišťovně uplatnit. Faktura vám bude zaslána automaticky na váš e-mail a to v momentě, kdy obdržíme platbu za kurz na náš bankovní účet.

Přihlášení na Hokej pro děti

Níže v přihlašovacím formuláři vyberte termín, v němž bude vaše dítě tréninky Hokeje pro děti navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje rodiče i dítěte. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte vaše dítě na hokej pro děti. Na uvedenou e-mailovou adresu vám přijdou informace o trénincích hokeje pro děti a platební údaje s variabilním symbolem. Pololetní příspěvky prosím uhraďte převodem. Těšíme se na vás na trénincích hokeje pro děti.

NAŠÍ HLAVNÍ SNAHOU VŽDY ZŮSTÁVÁ TO, ABY DĚTI TRÉNINKY BAVILY A NA KAŽDÝ DALŠÍ SE PŘEDEVŠÍM TĚŠILY

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Tréninky jsou vedeny trenéry ledního hokeje s trenérskou licencí A–C pro lední hokej, kteří se o Vaše děti starají od předání po závěrečný pokřik. Provedou je tréninky „HOKEJE PRO DĚTI“ naučí dovednosti, předají zkušenosti a znalosti pravidel a především se pokusí v nich budovat lásku pohybu a hokeji.

HERNÍ PRINCIP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti provází v každém tréninku. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a těšit se na každou další aktivitu.

TRÉNINKY DLE METODIKY

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti dojdeme s dětmi postupně pomocí průpravných cvičení a her speciálně určených pro hokej.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Jarní provoz

Možnost rezervace hřišť přes náš rezervační systém: https://nafrantisku.isportsystem.cz/

Registrace do jarních kroužků pro děti stále možné

https://www.sportnafrantisku.cz/leto/#pro-deti

TĚŠÍME SE NA VÁS