KROUŽEK BRUSLENÍ

PROGRAM

Kroužek bruslení si klade za cíl seznámit děti s ledním a inline bruslením. Děti naučíme zábavnou formou bruslařským dovednostem (od správného postoje, jízdy vpřed, brzdění, zatáčení, překládání, jízdu vzad a další) apelujeme také na základní návyky bezpečného chování (nošení ochranných pomůcek) a pohyb na stezce nebo sportovišti. Součástí tréninků jsou různé druhy her (týmové, obratnostní aj.), závodů či překážkových drah, které rozvíjí bruslařské dovednosti na kolečkách i na ledě.

Program kroužku je navržen tak, aby ho mohli absolvovat jak malí začátečníci tak i děti, které s bruslením již drobnou zkušenost mají.

Naší snahou je nabídnout dětem smysluplné trávení volného času mimoškolní aktivitou a zaujmout je natolik, aby se pro ně lední i inline bruslení stalo sportem, ve kterém se budou chtít zdokonalovat a kterému se budou chtít dále věnovat.

Přebírání a vybavení

Tréninky probíhají ve sportovním areálu Na Františku (tréninky na ledě) i mimo areál (tréninky na inline). Rodič po příchodu hlásí děti u trenéra (po předchozí domluvě mohou děti přijít sami). Rodič může dětem pomoci s upevnění ochranných pomůcek a bruslí, případně pomáhá trenér. Potřebné vybavení helma, sada chráničů, lední a inline brusle (vybavení lze také zapůjčit). Kontakt na trenéra obdržíte ještě před začátkem tréninků.

Příspěvky

– Příspěvky na pololetí jsou ve výši 2 850 Kč (vždy 1 trénink týdně). V ceně je již započítán poplatek za pronájem sportoviště, trenéra, trenérské pomůcky a další.
Zdravotní pojišťovny přispívají určitou finanční částkou, minimálně 500+ Kč, na pohybové aktivity dětí. Pro tyto účely vám vystavíme fakturu, kterou pak můžete na pojišťovně uplatnit. Faktura vám bude zaslána automaticky na váš e-mail a to v momentě, kdy obdržíme platbu za kurz na náš bankovní účet.

Přihlášení na kroužek Bruslení pro děti

Níže v přihlašovacím formuláři vyberte termín, v němž bude vaše dítě tréninky Bruslení pro děti navštěvovat. Vyplňte přihlašovací údaje rodiče i dítěte. Přečtěte si smluvní podmínky a zaregistrujte vaše dítě na bruslení pro děti. Na uvedenou e-mailovou adresu vám přijdou informace o trénincích bruslení pro děti a platební údaje s variabilním symbolem. Pololetní příspěvky prosím uhraďte převodem. Těšíme se na vás na trénincích bruslení pro děti.

NAŠÍ HLAVNÍ SNAHOU VŽDY ZŮSTÁVÁ TO, ABY DĚTI TRÉNINKY BAVILY A NA KAŽDÝ DALŠÍ SE PŘEDEVŠÍM TĚŠILY

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Tréninky jsou vedeny trenéry bruslení se specializací lední hokej (licence C – A) a trenéry inline bruslení, kteří jsou držiteli certifikátu MŠMT „Instruktor inline bruslení“. Trenéři se o Vaše děti starají od předání po závěrečný pokřik. Provedou je tréninky naučí dovednosti, předají zkušenosti a především se pokusí v nich budovat lásku pohybu na bruslích.

HERNÍ PRINCIP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti provází v každém tréninku. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a těšit se na každou další aktivitu.

TRÉNINKY DLE METODIKY

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti dojdeme s dětmi postupně pomocí průpravných cvičení a her speciálně určených pro výuku bruslení.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Registrace do příměstských táborů SPUŠTĚNY

https://www.sportovnikempy.com/

Jarní provoz

Možnost rezervace hřišť přes náš rezervační systém: https://nafrantisku.isportsystem.cz/

TĚŠÍME SE NA VÁS