KURZ
BRUSLENÍ

PROGRAM

V kurzu bruslařských dovedností projdou účastnící metodikou ledního bruslení od základů, postojů, bruslařské polohy, jízdy vpřed, jízdy vzad. Dále se seznámí s různými technikami zatáčení, brzdění či obratů.

Bruslaře čeká i překážková dráha nebo seznamovací, obratnostní a týmové hry, během kterých si osvojí ovládání bruslí v proměnných podmínkách.

Kurz obsahuje 10 tréninků, v nichž bruslaři získají jistotu a naučí se bezpečně ovládat lední brusle.

Profesionální přístup

Tréninky jsou vedeny trenéry bruslení se specializací lední hokej (licence C – A). Trenéři vás provedou tréninky, naučí dovednosti, a především vám předají své zkušenosti s ledním bruslení.

Tréninky dle metodiky

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože to eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti s vámi dojdeme postupně pomocí průpravných cvičení a her speciálně určených pro výuku bruslení.

Bezpečné bruslení

Nutností je na lekce chodit s odpovídajícím ochranným vybavením. Každý bruslař na lekci musí mít helmu, rukavice a doporučujeme i chrániče na lokty a kolena, které však nejsou povinné. Navíc vás naši trenéři naučí zásady bezpečného bruslení, které jsou velmi důležité hlavně pro začátečníky.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

Tento kurz nemá vypsány žádné termíny.

REZERVAČNÍ SYSTÉM

Jarní provoz

Možnost rezervace hřišť přes náš rezervační systém: https://nafrantisku.isportsystem.cz/

Registrace do jarních kroužků pro děti stále možné

https://www.sportnafrantisku.cz/leto/#pro-deti

TĚŠÍME SE NA VÁS