KURZ
LEDNÍHO HOKEJE

PROGRAM

Kurz ledního hokeje má za cíl naučit vás bruslařské dovednosti a dovednosti s hokejkou na ledě. Na ledě se zaměříme na bruslení a propojení bruslení s technikou hole.

Součástí každého tréninku je hra a to jak na malém prostoru tak na celém hřišti, kde budete moct plně zužitkovat naučené dovednosti.

Veškeré tréninky i jednotlivá cvičení budou bez hry tělem nebo bodyčekování, které na „KURZ LEDNÍHO HOKEJE“ nepatří.

Profesionální přístup

Tréninky jsou vedeny trenéry ledního hokeje s trenérskou licencí A–C pro lední hokej. Trenéři vás vás provedou tréninky „KURZU LEDNÍHO HOKEJE“ naučí dovednosti, předají zkušenosti a znalosti pravidel a především se vám pokusí předat jejich nadšení pro hokej.

Tréninky dle metodiky

Jednotlivé tréninky na sebe postupně navazují, což je především pro začátečníky velmi důležité, protože to eliminuje vznik špatných návyků. Ke každé dovednosti vás dovedeme postupně pomocí průpravných cvičení a her speciálně určených pro hokej.

Bezpečná hra

Nutností je na lekce chodit s odpovídajícím ochranným vybavením. Každý bruslař na lekci musí mít helmu, rukavice a doporučujeme i chrániče na lokty a kolena/holeně, které však nejsou povinné. Navíc vás naši trenéři naučí zásady bezpečné hry, které jsou velmi důležité hlavně pro začátečníky.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

DATUMDEN V TÝDNUČASCENAREGISTRACE
9. 12. - 17. 2. 2024
(9 lekcí)
Sobota8:00 - 8:552690 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
10. 12. - 18. 2. 2024
(9 lekcí)
Neděle8:00 - 8:552690 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
REZERVAČNÍ SYSTÉM

29.11. začínáme bruslit

Půjčení bruslí různých velikostí možné bez objednání

Broušení bruslí možné také bez objednání

Kurzy bruslení pro děti i dospělé už máme také vypsané :)