MULTISPORTOVNÍ KROUŽEK

PROGRAM

Tréninky multisportovního kroužku jsou určeny pro děti, které mají rádi pestrost pohybových aktivit. Na děti čekají tréninky základů tenisu, lezení, bruslení, atletiky, gymnastiky a dalších aktivit a to po celý školní rok. Děti se naučí nové sportovní dovednosti a zdokonalí se ve více sportech najednou. Kromě fyzické aktivity budou moci rozvíjet sociální dovednosti, učit se spolupracovat a získají nové přátele.
Program kroužku je navržen tak, aby ho mohli absolvovat jak malí začátečníci tak i děti, které s některým ze sportů mají už drobnou zkušenost.

Naší snahou je nabídnout dětem smysluplné trávení volného času mimoškolní pohybovou a zaujmout je natolik, aby si třeba jeden ze sportů vybraly jako pravidelnou aktivitu, které se budou chtít věnovat i do budoucna.

NAŠÍ HLAVNÍ SNAHOU VŽDY ZŮSTÁVÁ TO, ABY DĚTI TRÉNINKY BAVILY A NA KAŽDÝ DALŠÍ SE PŘEDEVŠÍM TĚŠILY

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP

Tréninky jsou vedeny trenéry se specializací na jednotlivé sporty, případně se vzděláním FTVS UK. Trenéři se o Vaše děti starají od předání po závěrečný pokřik. Provedou je „SPORTOVNÍMI HRAMI“ naučí dovednosti, předají zkušenosti a znalosti pravidel a především se pokusí v nich budovat lásku pohybu.

HERNÍ PRINCIP

Naší trenérskou filozofií je herní princip, který děti provází v každém tréninku. Věříme, že to je ten správný způsob, jak se toho co nejvíce naučit a těšit se na každou další aktivitu.

TRÉNINKY DLE METODIKY

Počet tréninků pro jednotlivé sporty má omezený počet, ale i přes to tréninky na sebe postupně navazují. Děti se tak mohou snáz seznámit se základními dovednostmi a vyvarovat se vzniku špatných návyků.

PŘIHLÁŠENÍ

VYBERTE SI TERMÍN

DATUMDEN V TÝDNUČASCENAREGISTRACE
24. 9. - 21. 1. 2025
(15 Lekcí)
ÚTERÝ15:30 - 16:302 690 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA
24. 9. - 21. 1. 2025
(15 Lekcí)
ÚTERÝ16:30 - 17:302 690 Kč VÍCE INFORMACÍ / PŘIHLÁŠKA

Registrace do příměstských táborů SPUŠTĚNY

https://www.sportovnikempy.com/

Jarní provoz

Možnost rezervace hřišť přes náš rezervační systém: https://nafrantisku.isportsystem.cz/

TĚŠÍME SE NA VÁS